Petto Krem Neden Kullanılır ?

Kendimi bildim bileli göğüslerimin hep güzel olduğunu düşünüyorum. Tabi bu fikrim anne olduktan sonra değişti. Hamilelik süreci ve sonrası emzirme sürecinde göğüslerimin her anne gibi dikleştiğini ve büyüdüğünü söyleyebilirim. Ama ne yazık ki bu  süreç emzirmeyi bıraktıktan sonra değişiyormuş. Emzirmeyi bıraktıktan sonraki dönemde göğüslerim sarkmaya ve küçülmeye başladı. Eski güzelliğinden eser kalmayan göğüslerimi tekrar büyütmem ve dikleştirmem gerekiyordu.

Hayallerim çok büyük değildi. Özellikle emzirme döneminde sahip olduğum göğüslere kavuşmam bunun için yeterliydi. Bunun için emzirme döneminden uzaklaşmasına rağmen dik ve büyük göğüslere sahip olan arkadaşıma danıştım. Açıkçası büyük ve pahalı bir operasyon geçirdiğini düşünüyordum. Fakat tahminlerimde yanıldım. Tek bir kremle, bir ay gibi kısa bir sürede gayet ekonomik bir şekilde sonuca ulaştığını öğrendim. Mucizenin adı Petto Krem idi.

Petto Krem sadece bitkisel ürünlerden oluşturulması nedeniyle herhangi bir kimyevi madde içermiyor olması nedeniyle benim için tercih edilmesi gayet mantıklı bir üründü. Direkt olarak arkadaşımın satın aldığı ve satış sonrası desteğinden de memnun olduğu satış temsilcisi ile görüştüm. Açıklamaları aklımdaki ve hatta aklıma dahi gelmeyen pek çok konunun cevaplanması için yeterliydi.

Petto Krem emzirme dönemindeki dolgun ve dik göğüslerimden daha da belirgin ve dik göğüslere sahip olmamı sağladı. Bunu 1 ay gibi kısa sürede başardığı için küçük olduğundan oldum olası şikayetçi olduğum kalçalarım için de ayrı bir deneme yapacağımdan emin olabilirsiniz. Kalça büyütmek noktasında ne kadar başarılı olduğunu ise farklı bir paylaşımla göndereceğim.

Satın almak isterseniz : https://www.instagram.com/petto.cream/


Bu sizin ilk yorumunuz..