İsme Özel Nevresim Takımları

Doğum vakti yaklaşmakta olan anne adaylarının baba adaylarıyla birlikte vakit ayırdığı önemli konulardan biri de yeni doğan bebek alışverişi olmaktadır. Beşik seçimi, yatak ve yastık seçimi gibi dikkat edilen unsurlarla birlikte bebeğin nevresim takımı da özenle seçilmektedir. Uniqon markası olarak sizlere bebeğiniz için seçmiş olduğunuz isme özel nevresim takımını özgün tasarımlarla ve yüksek kalitede üretmekteyiz.

Anne ve baba adaylarının son zamanlarda oldukça beğendiği ve bebeği için tercih ettiği bir ürün olan özel tasarımlı nevresim takımlarımız üstün kalite ve malzeme kullanılarak üretilmiş olup bebeğinizin sağlığını olumsuz etkileyecek kimyasal ve zararlı maddeler içermemektedir. Bebeğiniz uyurken rahat ve huzurlu hissetmesi için tenine en uygun kumaş tipi seçilerek üretilmiştir. Beşik içerisinde yatak örtüsü olarak da kullanılabilen bir üründür.

Özgün model çeşitlerimizi web sitemizde keşfedebilir, nevresim üzerine yazdırmak istediğiniz ismin farklı yazı tiplerinde görünümünü test ederek tasarımın nasıl göründüğü hakkında bilgi alabilirsiniz. Erkek bebek ya da kız bebek için uygun olan modellerimizi sitemizde bulabileceğiniz gibi nevresim takımı üzerine çift isim de yazdırmanız mümkündür.

Uniqon markamızın web sitemiz içerisinde bulunan “tasarımını şeç” kategorisi ile bebeğinizin ismine özel olarak tasarlanarak nevresim takımının farklı model ve ölçülerine ulaşabilir ve kolaylıkla sipariş oluşturabilirsiniz. Merak ettiğiniz sorular ve daha fazlası için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Site adresi : https://www.uniqon.com.tr/urun-kategori/bebek-ve-cocuk-odasi-tekstili/pike-takimlari2/


Bu sizin ilk yorumunuz..