İpek Sıva İle Modern Dekorasyon

Modern yeniliklerin önemli adımlarından biri olan duvar dekorasyonu, üzerine uygulanan tasarım ile mekânın en çok dikkat çeken bölgesi olmaktadır. Duvar renginin ve üzerindeki aksesuarların, kullanım amacına uygun bir şekilde seçilmesi, eşyalar arasında uyum ve hoş bir görünüm sağlamaktadır. Nishplas İpek Sıva tercih ettiğinizde duvarlarınız üzerinde eşsiz kalite ve modern bir yeniliğin kapılarını aralamaktadır.

Özenle üretilmiş Canlı Sıva kaplamaları boya ya da duvar kağıdından farklı olarak içeriğindeki özel bileşenler sayesinde ipeksi kadife bir görünüm sağlar. Uzun yıllar kullanımda bile ilk günkü canlılığını koruyarak sürekli yapılacak yeni bir dekorasyona para harcamayı da engeller. Çatlayan, kirlenen ve rengi bir süre sonra mat olan duvar boyalarının aksine kir tutmama özelliğiyle oldukça avantajlıdır. Nishplas canlı sıva, dekoratif bir sıva olması özelliğiyle özgün tasarımların tercihidir.

Evinizin her odasında ayrıca mutfak ve banyolarda tercih edebileceğiniz ipek sıva her ortama uygun renk ve model seçeneğiyle sizler için üretilmiştir. Çocuk odalarında görmek istenen eğlenceli tasarımları ürünümüz ile duvarlara yansıtmak da oldukça kolaydır. Kullanım bakımından eskimiş duvar boyaları ve yıpranmış duvar kâğıtlarının değişim zamanı geldiğinde yenilikçi düşünce sevenlerin tercihi olan ürünümüz, kolaylıkla bir çok mekânda kullanılabilmektedir. Duvar kağıdının verdiği görünümün daha doğal ve gösterişli halini duvarlara vererek evinize alacağınız yeni eşyalara yıllar boyunca eşlik edecektir. Ayrıca ürünümüz tavan kaplaması için de uygun özelliktedir ve evin tüm duvarlarında bütünlük oluşturarak göze hoş gelen görünümü sağlar.  

Firmanızın ofis alanlarında sıklıkla kullanılan lobi, toplantı odaları gibi mekanların yenilenmesinde de sıklıkla tercih edilen ürünümüz, firmanızın özgün tarzını yansıtmak için tasarlanmıştır. Lobi alanında ya da bekleme salonunun duvarlarına tasarlayabileceğiniz logo desenlerini de ekstra ürün ve duvar kağıdına gerek duymadan İpek Sıva ile uygulayabilirsiniz. Bu sayede duvar ile uyum içerisinde sergileyebileceğiniz logo tasarımı ofis alanlarınıza hoş bir hava katar.

Sizler de tüm bu avantajlardan faydalanmak, üstün kalite ve teknolojiyle tasarlanmış ürünümüz hakkında soracağınız sorular için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Katalog taraması yaparak dekorasyonunuza en uygun ürünü seçebilirsiniz.


Bu sizin ilk yorumunuz..