Farmasi ile Hem Alırken Hem Satarken Kazan

Farmasi, vaat ettiği imkanlar sayesinde üyelerine belli ayrıcalıklar sunup, hem alırken hem satarken kazanç sağlama olanağı tanıyor.

Kendi Alışverişlerini Uygun Fiyata Yap

Bir firmada, o firmaya mensup kişilerin, çalışan ve üyelerin, müşteriden daha fazla olduğu aşikardır. Fakat Farmasi’de durum daha farklı olup, misyonu; müşterilerini o firmaya mensup kişiler arasına katmayı amaçlamasıdır. Bu vesileyle kullanıcı tavsiyesinin ne kadar önemli olduğu, bir ürünü almadan önce birinci ağızdan dinlemenin o ürünü talep eden kişinin üzerindeki etkisi ön plana çıkmaktadır.

Farmasi ile satış sayesinde müşterilerine hem kendi müşteri portföyünü oluşturma imkanı sağlıyor, hem de ürünleri temin ederken birçok farklı üründe indirimli fiyatlarla karşısına çıkıyor. Kullanmayı dilediğiniz ürünleri, isterseniz de firmanın kendi oluşturduğu paketleri üye olarak çok daha uyguna satın alabilirsiniz. Buna örnek olarak; Dr. Cevdet Tuna ürünleri ve Nutriplus gıda takviyelerinde yüzde kırk, temizlik ve kozmetik ürünlerinde ise yüzde otuz indirim şansını üye olarak yakalayabilirsiniz. Sonuç olarak Farmasi kampanyaları ve ürün skalası doğrultusunda kendi alışverişlerinizi daha fazla kazançsağlayarak tamamlayabilirsiniz.

Katalog İle Satış Yap %30-%40 Para Kazan

Daha önce de belirtildiği gibi üyeler, katalog fiyatından çok daha uygun fiyata Farmasi ürünlerini temin edebilmektedir. Bu durumda üyeler, kendi müşteri portföyüne, çevresine ve tanıdıklarına, hatta internet vasıtasıyla topluma bu ürünleri katalog fiyatına pazarlayabilirler. Farmasi indirimler ile ürünleri katalog fiyatında da ucuza alabilirler. %30-%40’a kadar indirimle temin ettikleri ürünlerden bu indirim oranlarında kazanç sağlayabilirler.

Ekibini Kur Kariyer Yap

Farmasi para kazanma için en efektif yöntemlerinden biri kendi ekibinizi kurmanızdır. Çünkü ekibinizin elde edeceği ciro ile kazanacağınız maksimum prim artmakta olup bu oran müdür ve üstü konumuna geldiğinizde %21’lere kadar ulaşmaktadır.

Primler 500 Türk lirası için %3, 1500 Türk lirası için %7, 4000 Türk lirası için %11, 8000 Türk lirası için %15, 12000 Türk lirası için %18 ve 18000 Türk lirası için %21 olarak belirlenmiştir. Farmasi prim hesaplaması bu oranlar üzerinden yapılır. Üstelik ekip oluşturmak ve o ekibin balansıyla ilgilenmek, liderlik yetinizi arttıracak, kendi işinizin patronu olmanın hazzını yaşamanıza olanak sağlayacaktır. Ekibinizden birinin kuracağı başka bir ekiple de belli oranda liderlik primi adı altında kazanç sağlamanız mümkündür.

HEMEN FIRSATLARDAN YARARLANMAK, İNDİRİMLİ FİYATLARLA ÜRÜNLERİ SATIN ALMAK İÇİN www.temsilcigirisim.com


Bu sizin ilk yorumunuz..