Engelli Bireylerin Paylaşım Noktası

Son yıllarda internet kullanımın çoğalması sebebiyle bilgiye ve güncel verilere ulaşım da internet üzerinden daha sık tercih edilir hale geldi. Engelli bireylerin merak ettiği her türlü alanda sizler için hazırlanmış özgün içeriklerimizden oluşan web sitemiz, gelişmeleri yakından takip ederek siz değerli kullanıcılarına kesintisiz hizmet vermektedir.

Engelli hakları içerisinde sağlık hakları, ulaşım, engelli kimlik kartı kullanımı gibi maddeleri içeren oldukça kapsamlı bir konudur. Detaylı araştırma yapılarak bu hakların tümünü sizler için derledik. Çalışma yaşamı içerisinde merak edilen konuların da cevabına ulaşmak için gerekli mercilere gitmek ve bilgi almak gibi zahmetli durumlara gerek kalmadan web sitemizde anlık olarak bulabileceğiniz, engelli maaşı, tayin durumları ve emeklilik gibi konulara rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Tüm dünyada ve ülkemizde etkilerini gösteren koronavirüs sebebiyle kalabalık ortamlardan uzak durarak virüsten korunmak gerekli hale geldi. Bu sebeple evde daha çok vakit geçiren engelli bireyler teknolojik, güncel gelişmeleri ve daha fazlasını takip edebildiği web sitemizi sıklıkla ziyaret etmektedir. Ülkemizin sağlamış olduğu imkanlardan biri olan engelli raporunun nasıl alındığı ve gerekli şartları web sitemizde bulabilir, eksizsiz bir biçimde engelli raporu için başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Engelli bireylerin yakınları da merak ettiği konularda yazılarımızı okuyarak kolaylıkla bilgi alabilmektedirler.

Sizler de güncel bir şekilde sürekli yeni içeriklerin oluşturulduğu web sitemizde kullanıcı olarak profili oluşturabilir, paylaşmak istediklerini ve düşüncelerinizi yazabilirsiniz.


Bu sizin ilk yorumunuz..